Heidelberg- Polar - Stahl - Mbo - Müller Martini - Kolbus - Wohlenberg

 Machine & Spare Parts

Mini Standard - Masa Üstü Piyaj/Konik & Mikro Perforaj Makinesi
TÜRKİYE / ANKARA / YENİMAHALLE
Fiyatları Görmek İçin Lütfen Üye Girişi Yapınız
İlan Kodu: 568
İlan Sahibi: PressMak Mak. Tic. A.Ş.
İlan Tarihi: 27.08.2017
Stok Durumu: Stokta Yok

Mini Standard - Masa Üstü Piyaj/Konik & Mikro Perforaj Makinesi

Yüksek Kaliteli Piyaj/Konik & Mikro Perforaj Makinesi  

 

Mini Standart Masa Üstü Piyaj/Konik & Mikro Perforaj Makinesi giriş seviyesi masaüstü Piyaj/Konik & Mikro Perforaj   makinesidir. Düşük hacimli Kırma, Konik/Perforaj ve mikro perforaj işleriniz için mükemmeldir.

 
Motor, karmaşık elektronik veya yazılım bulunmadığından, kasıtlı olarak düşük teknoloji tasarımımız maliyet açısından etkilidir.


Mini Standardı kullanmak için sadece kağıt stoğundan bir numune gerekir. Kağıt kalınlık ayar mekanizması ile anında doğru basıncı ayarlar ve makine daha sonra tüm çalışma için % 100 doğruluğunu korur. Kağıt kılavuzları ayarlandıktan sonra herhangi bir güçlük veya hizalama sorunu olmadan elle besleme yapabilirsiniz. Miller arasından kağıdı ilerletmek için döner kolu çevirmeniz yeterlidir ve çatlama olmadan her seferinde mükemmel bir konik/pilyaj veya mikro perforaj elde edersiniz.

max= Ebat  520mm x 5200mm

 min= Ebat  90mm x 90mm  

 

Saatte 1.000 adet üretim yapılabilir, diğer ayak pedalı sistemlere göre üç kat daha hızlıdır.

Çok kolay kurulum ve çalıştırma

İşten işe çok hızla geçebilirsiniz

Standart olarak iki ürünle birlikte gelir - böylece birden çok konik yapabilir yada aynı anda konik ve micro perforaj yapabilirsiniz.

Hiçbir elektrik bağlantısı olmadığından çevrecidir.

 

 

 

The mini Standard is the entry-level desktop creasing machine within our mini range– perfect for low volume, short run creasing and micro-perforating
Our intentionally low-tech design is cost effective because there are no motors, complicated electronics or software.

 
To use the Mini Standard you simply need a sample of the paper stock. The paper calliper instantly sets the correct pressure, and the machine then maintains 100% accuracy for the entire run. Once the paper guides are set you can hand-feed without any hassle or alignment problems. Just turn the rotary handle to advance sheets through the tooling shafts and you’ll get a perfect crease or perforation every time – with no cracking.


İlan Detayları
Uyumluluk :
Garanti : Evet
Sipariş Kodu : Mini Standat Crease Stream
Mil Çapı (mm) :
3292 kişi tarafından ziyaret edilmiştir