Heidelberg- Polar - Stahl - Mbo - Müller Martini - Kolbus - Wohlenberg

 Machine & Spare Parts

İade Koşulları

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde pressmak.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

·         Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,

·         Tüketicinin istekleri veya açıkça özel üretilmiş ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan/ imal edilen ürünler,

·         Elektronik kartlar, enkoderler

 

4.Elektronik ürünlerin 'Cayma Hakkı' dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün, orijinal kutusuna zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan ürünler kartlar, enkoderler, sürücüler, fotocell ler, sensörler v.s. ürünleri kendi servis teknisyenlerimiz takmadığı taktirde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

6.Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler  iade alınamamaktadır.

7.Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır:

 

Elektronik Kartlar, enkoderler, sürücüler, fotocell’ ler, sensörler, özel kablolar, özel pompalar, motorlar, Elektronik kompanetler v.s.