Heidelberg- Polar - Stahl - Mbo - Müller Martini - Kolbus - Wohlenberg

 Machine & Spare Parts

Hakkımızda

            PressMak  satıcılar ile alıcıları güvenli bir pazarda buluşturarak kullanılmış veya sıfır makine, yedek parça ve hizmet, ihtiyaçlarına yönelik tüm basım sektörüne  global hizmet sunan bir sitedir. Tüm basım sektörünü tek bir sitede toplayarak alıcıyla satıcıya yepyeni online bir pazar yeri sunmaktadır. PressMak’ ta reklamlarınızı, ilanlarınızı yayınlayabilir, firmanızı ve mağazanızı oluşturarak son kullanıcılara kolayca ulaşabilirsiniz. PressMak firmaları ve bayileri binlerce potansiyel müşteri ile buluşturmayı amaçlamaktadır. Tüm kullanıcılarına güvenli bir ortam sağlar. Yüksek getirili düşük reklam maliyetleri sayesinde, çok sayıda potansiyel müşteri ile anında erişim kolaylığı sağlar. Kolay kullanımlı dost platformu sayesinde, satılacak makine ve ekipmanlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. PressMak avantajlarından faydalanmak için  vakit kaybetmeden  kendinize uygun olan üyeliği seçerek kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

VİZYON : Satıcıların ilanlarını, ürünlerini, hizmet tanıtımlarını, video ve resimlerini internet’ e taşıyarak, alıcılar için hızlı ve kolay ilan arama olanaklarını sunan ve güvenli bir alışveriş ortamı sağlayan online bir site olmaktır.

MİSYON : Firmaların pazarlama etkinliklerine katkıda bulunmak ve her zaman müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını sunmaktır.